301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
19 Nisan 2015 - Pazar 11:38
 
“OSMANELİ'NDE DOĞA AMAÇLI EĞİTİM” PROJESİ
İLÇELER Haberi


Osmaneli Belediyesi'nin ev sahipliğini yapacağı TÜBİTAK hibeli İstanbul Ticaret Üniversitesi projesi olan OSMANELİDAE (Osmanelinde doğayı anlama etkinliği) TÜBİTAK tarafından onaylandı.

Amacı hedef kitlenin doğayla buluşmalarına, doğanın dilini anlamalarına ve doğa eğitimi konusunda formasyon kazanmalarına katkıda bulunmak ve dolayısıyla, çevre ve doğa konularında toplumsal duyarlılığın artmasını sağlamak olan bu projeye Osmaneli Belediyesi, Bilecik İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Süleyman Demirel Üniversitesi Orman Fakültesi, Orman ve Su İşleri Bakanlığı 2. Şube Müdürlüğü Bilecik Şube Müdürlüğü, Bilecik Orman İşletme Müdürlüğü, Bilecik Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü, Yaban Hayatı Derneği ve İstanbul Ticaret odası destekçi olacak.

Osmaneli Belediye Başkanı Münür Şahin proje ile ilgili yaptığı açıklamada “İstanbul Ticaret Üniversitesi ile önümüzdeki günlerde tarihlerinin netleşeceği bu projenin gelişmekte olan Osmaneli’miz için çok önemli bir proje. Projenin hazırlanmasında emeği geçen başta İstanbul Ticaret Üniversitesi Rektörlüğü ve projenin yürütücüsü Prof. Dr. İdris OĞURLU’ya teşekkürlerimi sunuyorum. Üniversitelerle işbirliğimiz artarak devam edecek” dedi.

Kaynak: Editör:
 
Etiketler:
Yorumlar
KARDELEN DERGİSİ
Haber Yazılımı