301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
20 Mayıs 2015 - Çarşamba 14:32
 
BİLECİKSPOR SOSYAL TESİSLERİ HİZMETE AÇILDI
GÜNDEM Haberi


Bilecik Belediyesi başta olmak üzere şehrimizdeki birçok kurum ve kuruluşun katkılarıyla yeniden hazırlanan Bilecikspor Sosyal Tesisleri, gerçekleştirilen açılış töreni ile hizmete girdi.

Atatürk Bulvarı üzerindeki tesiste gerçekleştirilen açılış törenine; Vali Ahmet Hamdi Nayir, Belediye Başkanı Selim Yağcı, Şeyh Edebali Üniversitesi Rektörü Azmi Özcan, İl Emniyet Müdür Ali Ekber Bektaş, Cumhuriyet Halk Partisi Milletvekili adayları Yaşar Tüzün ve Çağatay Karaahmet, Milliyetçi Hareket Partisi Milletvekili adayları Bahattin Şeker ve Hüseyin Şensoy, Bozüyük Eski Belediye Başkanı Ahmet Berberoğlu, Bilecikspor’un eski ve yeni yöneticileri ile vatandaşlar katıldı.

Açılışta bir konuşma yapan Bilecikspor Kulüp Başkanı İsmail Cinoğlu, sosyal tesislerin yeniden Bilecikspor’a kazandırılmasında emeği geçen herkese teşekkür etti.

Bilecikspor’a desteklerin devam etmesi gerektiğini belirten Cinoğlu, “Biz bir odun attık, altına kömür atması sizden” dedi. Cinoğlu, “Bu müstesna günde 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı’nda birlikte olmaktan çok mutluyuz. Sayın valimizin ve belediye başkanımızın teveccühü ile binamız kulübümüze kazandırıldı. Binamız bir süredir kapalıydı. Kulübümüze güzel bir yer kazandırdığımıza inanıyorum. Bu projede emeği geçen Belediye Başkanımız Sayın Selim Yağcı başta olmak üzere değerli dostlarımıza teşekkür ediyorum. Açılışımızın hayırlı uğurlu olmasını diliyor, bu desteklerinizin devam etmesini istiyorum.” dedi.

Konuşmanın ardından, Vali Ahmet Hamdi Nayir, Belediye Başkanı Selim Yağcı, MHP Milletvekili Adayı Bahattin Şeker ve diğer katılımcılar, sosyal tesislerin açılışını gerçekleştirdi. Protokol üyeleri daha sonra tesisi gezerek, sohbet etti.

Kaynak: Editör:
 
Etiketler:
Yorumlar
KARDELEN DERGİSİ
Haber Yazılımı