301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
11 Ekim 2017 - Çarşamba 12:52
 
CEMALETTİN KÖKLÜ PARKI YENİ VE MODERN GÖRÜNÜMÜYLE HİZMETE GİRİYOR
İLÇELER Haberi


Bozüyük’ün merkezinde yer alan ve en önemli buluşma noktalarından biri olan Cemalettein Köklü Parkı yeni görünümüyle vatandaşların hizmetine sunuluyor. Bozüyük Belediye Başkanı Fatih BAKICI’nın çalışmalarını yakından takip ettiği park alanında başlatılan revizyon çalışmaları tamamlandı.


Bozüyük’ün en önemli tarihi eserlerinden birisi olan Kasımpaşa Camii yanında yer alan ve vatandaşların uğrak yeri olan Cemalettin Köklü Parkı yapılan revizyon çalışmaları ile yeniden hayat buldu. Yılların verdiği deformasyon ile birlikte ihtiyaca karşılık veremeyen Cemalettin Köklü Parkı’ndaki revize çalışmaları tamamlanarak park yeni ve modern görünümü ile 13 Ekim 2017 Cuma günü yapılacak açılış töreninin ardından Bozüyüklülerin hizmetine sunulacak. Park alanında saat 14:00’de yapılacak açılış törenine tüm Bozüyüklüler davet edilirken açılışın yoğun ilgi görmesi bekleniyor.


Bozüyük Belediye Başkanı Fatih BAKICI’nın talimatları doğrultusunda mevcut ağaçlara zarar verilmeden oluşturulan revizyon projesi kapsamında kafeterya, fıskiyeli süs havuzları, çocuk oyun alanı, oturma alanları, yeşil alan düzenlemeleri, dekoratif aydınlatmalar ve dekoratif giriş kapısı yer alıyor. Bozüyük’ün merkezi ve aynı zamanda tarihi bir mekânı olan bu bölgeye yeni bir yaşam alanı projesi olarak kazandırılan, Cemalettin Köklü Parkı’nın ilçenin en gözde mekânlarından biri haline gelmesi planlanıyor.

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: CEMALETTİN, KÖKLÜ, PARKI, YENİ, VE, MODERN, GÖRÜNÜMÜYLE, HİZMETE, GİRİYOR,
Yorumlar
KARDELEN DERGİSİ
Haber Yazılımı