301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
08 Temmuz 2017 - Cumartesi 11:55
 
Kanal A Televizyonu'nda Osmaneli Tanıtılacak
16 Temmuz Pazar günü saat 13:00'te yayınlanacak program için Osmaneli'nde çekimler yapıldı.
İLÇELER Haberi


Osmaneli Belediyesi'nden yapılan açıklamaya göre Kanal A televizyonu Ekonomi Müdürü Can Vural ve Ekonomi Dosyası yapımcısı Müşerref Kahvecioğlu, Osmaneli'ye gelerek, Seyir Tepesi’nde, Balaban Meydanı’nda, Necla Hanım Konağı’nda, Tokluoğlu Konağı’nda, Şaban Kezer Konağı’nda, Rüstem Paşa Cami’de, Aya Yorgi Kilisesi’nde, Mezbahada, Halı Sahalarda, Sakarya Şehitler Parkı’nda, Osmaneli Belediyesi Prof. Dr. Yunus Söylet Tarihi İçmeler Tesisi’nde, çekimler gerçekleştirdiler.

Osmaneli Belediye Başkanı Münür Şahin ve Başkan Yardımcısı Hayati Kaba’yı ziyaret eden Can Vural konuşmasında, “Osmaneli ilçesi tarihi bakımdan önemli bir şehir. Osmaneli Türklerin eline geçtiği günden beri hiç düşman işgaline uğramamış. Tarihi yapılarının hala ayakta durduğu, tarım ekonomisiyle canlı bir şehir. Osmaneli’yi tüm Türkiye’ye tanıtmak için Belediye Başkanı Münür Şahin beyle birlikte bir program çekimi gerçekleştireceğiz” dedi.

Başkan Şahin de yaptığı konuşmasında “Osmaneli 1075 yılından günümüze kesintisiz bir Türk kentidir. Birçok il ve ilçenin düşman işgalinden kurtuluş günleri vardır. Fakat Osmaneli’nin böyle bir günü yoktur, çünkü düşmanlar bu topraklara ayak basamamışlardır. Osmaneli ilçemizi, tarihiyle turizm kenti, fabrikalarıyla sanayi kenti, tarım ürünleriyle de bir tarım kenti yapmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu yüzden Osmaneli ilçemizin tanıtımına da büyük önem veriyoruz. Kanal A Televizyonuna Osmaneli ilçemizi tanıtıcı bir program çektikleri için teşekkür ediyorum” dedi.

Açıklamada “Ekonomi Dosyası” programının 16 Temmuz 2017 Pazar günü Saat 13.00’de yayınlanacağı belirtildi.

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: Kanal, A, Televizyonu'nda, Osmaneli, Tanıtılacak,
Yorumlar
KARDELEN DERGİSİ
Haber Yazılımı