301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
11 Ekim 2017 - Çarşamba 12:46
 
ŞERİFPAŞA CAMİ MEYDAN DÜZENLEME PROJESİNİN TEMELİ ATILIYOR
GÜNDEM Haberi


Bilecik Belediyesi tarafından Şerifpaşa Cami etrafında hayat bulacak olan Şerifpaşa Cami Meydan Düzenleme Projesinin temeli, 12 Ekim Perşembe Günü saat: 13:30'da atılıyor.

Bilecik Belediyesi tarafından projesi hazırlanan ve şehrin yeni cazibe merkezlerinden biri olacak Şerifpaşa Cami Meydan düzenlemesi çalışmaları ile Bilecik vizyon projelerden birine daha sahip oluyor.

Şehir merkezinde yer alan ve insanların yoğun uğrak noktası olan Şerifpaşa Cami Meydanı, yeni projesi kapsamında; dinlenme ve yeşil alanlar, çocuk oyun alanları, su havuzları, şadırvan ve tuvaletlerin yanı sıra vatandaşların nefes alacağı yeni mekanlar sunacak.

Proje ile çocuklar vakit geçirebilecek yeni alanlara kavuşurken, şehir insanı da yeni bir dinlenme ve güzel vakit geçirme alanlarından birisine kavuşacak.

Şehir estetiğine uygun birçok görseli ile birlikte yeni uğrak alanlarından biri olacak Şerifpaşa Cami Meydan Projesinde mahalle sakinlerinin nefes alabilecekleri ve ikramlardan faydalanabileceği butik iş yerleri de yer alacak.

12 Ekim Perşembe günü saat: 13:30'da gerçekleştirilecek olan temel atma töreninde vatandaşlara aşure ikram edilecek.

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: ŞERİFPAŞA, CAMİ, MEYDAN, DÜZENLEME, PROJESİNİN, TEMELİ, ATILIYOR,
Yorumlar
KARDELEN DERGİSİ
Haber Yazılımı