301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
18 Temmuz 2017 - Salı 12:33
 
Söğüt'te Öğrencilere Ödül
SÖĞÜT'TE TEOG ÖDÜL TÖRENİ YAPILDI
İLÇELER Haberi


2016-2017 Eğitim-Öğretim yılı ikinci döneminde gerçekleştirilen TEOG (Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş) merkezi ortak sınavlarında Türkiye birincisi olan Ecre Nur YİĞİT ve Fahriye AYDEMİR'e ve 120 sorudan 110 ve üstü net yapan öğrencilere ödülleri ilçe protokolü tarafından verildi.

 

Ertuğrulgazi Ortaokulunda gerçekleştirilen ödül törenine Kaymakam Berkan SÖNMEZAY, Belediye Başkan Yardımcısı İsmet SEVER, Cumhuriyet Savcısı Seçkin DEMİRCAN, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet YILDIRIM, daire amirleri, okul müdürleri, öğrenciler ve veliler katıldı.

 

İki Türkiye birincisi öğrenciye birer cumhuriyet altını, İlçe birincisine bisiklet, İlçe ikincisine tablet, İlçe üçüncüsüne çeyrek altın, 120 sorudan 110 ve üstü net yapan toplam 39 öğrenciye de plaket verildi.

 

İlçe Kaymakamı Berkan SÖNMEZAY ödül töreninde yaptığı konuşmada; bu güzel başarının elde edilmesindeki memnuniyetini dile getirerek tüm öğrenciler ve  başarının elde edilmesinde katkı sunan öğretmen ve velilere teşekkür etti. Öğrencilerimizin, geleceğe daha iyi hazırlanmaları için devlet olarak her zaman destekçisi olduğunu belirterek bundan sonraki eğitimlerinde de başarılar diledi.

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: Söğüt'te, Öğrencilere, Ödül,
Yorumlar
KARDELEN DERGİSİ
Haber Yazılımı