301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
04 Ağustos 2017 - Cuma 13:41
 
Veysel Piliç, Kick Box'ta Türkiye 3.sü Oldu
SPOR Haberi


Pazaryeri Halk Eğitim Spor Kulübü Niğde'de düzenlenen "Şehit Ömer Halisdemir Türkiye Büyükler-Gençler-Yıldızlar Kick boks şampiyonasında", Bilecik’e 3. lük madalyası kazandırdı.

Ömer Halisdemir Üniversitesi spor salonunda yapılan ve 66 ilden sporcuların katıldığı müsabakalarda Bilecik ilini temsil eden Pazaryerili kick boks sporcusu Veysel Piliç, K 1 kategorisi 81 kg'da Türkiye üçüncüsü oldu. Kick Boks Federasyonu başkanı Salim Kayıcı’nın açılış konuşmasını yaptığı şampiyonaya yaklaşık olarak 4000 sporcu ve idareci katıldı

Pazaryeri Kaymakamı Bayram Sağır ve Belediye Başkanı Muzaffer Yalçın'ın ile Bilecik İl Spor Müdürlüğünün ve Pazaryeri İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün verdikleri katkı ve desteklerle Niğde'ye giden kafilenin başkanlığını, kulüp başkanı Sedat Büyük yaptı.

Şampiyonada Kick boks antrenörü Fehmi Piliç yönetiminde K-1 kategorisinde 81 kg da Veysel Piliç, Low kick kategorisinde 75 kg da Emirhan Demirel, 71 kg da Veysel Aksu, 67 kg da İsmail Tansel Us, Light kategorisinde 69 kg üstü Şenol Emir, 69 kg da Mecit Turan ve 66 kg da Ali Piliç dereceye girebilmek için büyük mücadele verdiler.

Pazaryeri Halk Eğitim Spor Kulübü antrenörü Fehmi Piliç, yaptığı açıklamada; "Bu sene ilk defa Türkiye şampiyonasına katılan sporcularımla çok iyi başarılar elde ettik. Gelecek yıl yapılacak olan Türkiye Kick boks şampiyonasının çalışmalarına şimdiden başladık. Tek hedefimiz Türkiye milli takımına sporcu göndererek, Avrupa'da ve dünya şampiyonalarında başarılar elde etmek olacak” dedi.

Şampiyonanın ardından Bilecik kick boks takımı Niğde’li Şehit Ömer Halisdemir'in kabrini ziyaret etti.

 

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: Veysel, Piliç,, Kick, Box'ta, Türkiye, 3.sü, Oldu,
Yorumlar
KARDELEN DERGİSİ
Haber Yazılımı