301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
20 Temmuz 2017 - Perşembe 18:24
 
Yaz Okulunda Formalar Dağıtıldı
Gölpazarı Belediyesince Yaz Okulunda Formalar Dağıtıldı.
İLÇELER Haberi


Okulların tatil edilmesiyle birlikte Gölpazarı Belediyesi tarafından düzenlenen Yaz Okulu'na Gölpazarlı çocuklar ve gençler yoğun ilgi gösterdi. Belediye tarafından yaz okuluna katılanlar için hazırlanan formalar yapılan tören ile dağıtıldı.

Gölpazarı Belediye Başkanı Vedat Kazıcı,  Halı Saha Tesislerinde sporculara forma dağıtım töreninde yaptığı konuşmada, yaz aylarında çocukların spor yapmaları ve kötü alışkanlıklardan uzak kalmalarını sağlamak amacıyla yaz spor okulu uygulamasına her yıl devam ettiklerini söyledi.Bu yıl da 7-15 yaş aralığında toplam 70 öğrencinin katılımının gerçekleştiğini belirtti.

Kurslara katılan çocukların ve gençlerin derslerini de takip ettiklerini dile getiren Kazıcı, çocuklara hitaben şöyle konuştu:
"Bu etkinliklere gelenlerin, aynı zamanda ders notlarını da yükseltsin istiyoruz. Çocuklarımızın spor yaparken eğitimlerini de başarılı bir şekilde devam ettirmelerini istiyoruz. Hem sağlıklı sıhhatli bireyler olarak yetişeceksiniz hem de gelecekte başarılı olacaksınız."

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: Yaz, Okulunda, Formalar, Dağıtıldı,
Yorumlar
KARDELEN DERGİSİ
Haber Yazılımı